+90 312 428 7412 - info@futerodesign.com

Endüstriyel tasarım ve prototip imalatının içinde yer aldığı Ar-Ge ve Ür-Ge süreçleri aşağıdaki kurumlar kapsamında zaman zaman ve ya devamlı desteklenmektedir. FUTERODESIGN’dan aldığınız tasarım hizmetlerinin aşağıdaki programlar kapsamında projelendirilmesi durumunda %50 ila %75 arasında ödemelerinizi geri almanız mümkündür. Bu hizmetlerden faydalanmak istemeniz durumunda çözüm ortağımız olan danışman firmalara sizlere yönlendirir. En sorunsuz şekilde bu ve benzeri konularda bilgi almanız ve çözüme ulaşmanızı sağlarız.

 

KOSGEB

TUBITAK 

TTGV

KOSGEB

Genel destek programı Doğrudan Tasarım Desteği (15bin TL’ye kadar). KOSGEB Ar-ge Proje Destek Programı: Tasarım, hızlı prototipleme, bilgisayar destekli analizler (100bin TL’ye kadar)

TUBİTAK

1501/1507/1511 Destek Programı: Tasarım, hızlı prototipleme, bilgisayar destekli analizler kalıp destekleri (550bin TL ilk proje kapsamında değerlendirilmektedir)

TTGV

Şu an için destek programı bulunmamaktadır.

BAKANLIK1

BAKANLIK2

KALKINMA

 

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı

İhtiyaç duyabileceğiniz imalat akış analizi, endüstri mühendisliği uygulamalı teknikleri ve imalat analizi ve destek yazılımlar da KOSGEB KOBI Proje destek kapsamında %50 oranında desteklenmektedir.

Ekonomi Bakanlığı

T.C. Ekonomi Bakanlığı’nın özellikle ihracatı geliştirme kapsamında Pazar araştırması, yurtdışı marka tescili / ofis kirası / tanımın desteklerinden faydalanmanız ihtimali çalışmalarımız doğrultusunda oluşabilecektir.

Ankara Kalkınma Ofisi

Doğrudan faaliyet desteği kapsamında bölgenin kalkınmasına yönelik stratejik öncelikler doğrultusunda faaliyetlere destek verir. Aşamalı proje teklif çağrıları yayınlar, belirlenen proje teklifi sunmaya davet eder.

Back to Top