+90 312 428 7412 - info@futerodesign.com

Farklı ve benzer sektörlerden birçok müşterimize tasarım hizmeti veriyoruz. Hedefimiz müşterilerimizi bir defaya mahsus değil onların tüm mevcut ve gelecek ar-ge çalışmaları ve yeni ürün yatırım faaliyetleri süresince hizmet verebilmek. Onların çözüm ortakları olmaktadır

Teknolojik, elektronik ve katma değeri yüksek ürünlerin tasarımında olan uzmanlığımız bizi özellikle teknokent ve teknoloji geliştirme firmalarının vazgeçilmez bir çözüm ortağı haline getirmiştir. Medikal standartlar ve gereksinimleri biliyor olmamız, rekabetçi ve patent korumalarıyla sınırlı bu alanda özgün yenilikçi ürünler tasarlamak isteyen müşterilerimizin önünü açmaktadır. Yavaş ve maliyetli yürüyen projeler sahip savunma sanayi müşterilerimizi tasarım ve tedariki konusunda desteklememiz, Ar-Ge risklerini azaltmaktadır.

 

 

Mus_atosis
mus_berkgrup
Mus_dentmaster

Atotis

Mobil Teknolojilerde 35 yıllık deneyim sahibi şirketlerin bir araya gelmesi ile kurulmuştur. Mobil Teknolojiler geliştirme, üretme ve pazarlama faaliyetleri göstermektedir.

Berk Grup

Doç. Dr. Cihangir ÇAKICI ve Dr. Buğra A. BUYRUKÇU tarafından kadın sağlığı ile ilgili ürünler üzerine AR-GE çalışmaları yapmak amacıyla 2009 yılında Ankara’da kurulmuştur.

Dent Master

Dental sektörde CAD-CAM cihazları, ağız içi dental tarayıcılar ve implantlar üretmektedir. Deneyimli kadrosu ile sürekli daha iyi ve özgün ürünler üretmek için çalışmaktadırlar.

Mus_geotek
Mus_inovasis
mus_ivedik

GeoTek

Dinamik bir firma olarak medikal ürün üretim ve pazarlanması alanında 10 yıldır faaliyet göstermektedir. Geotek müşterilerden gelen talebe göre OEM üretim yapmaktadır.

Inovasis

2008 yılında Ankara’da kurulmuş firma Akıllı Kontaksız Kart sistemleri üzerine çalışmalar başlatmış, buna bağlı olarak kablosuz ücret toplama sistemlerini geliştirmiştir.

İvedik OSB

Özel sektörün sorunlarını çözmek, Ankara’nın ulusal ve uluslararası platformda rekabet gücünü arttırmak ve ülke ekonomisini gelişmek amaçlı projeler gerçekleştirmektedir.

Mus_medbar
Mus_medicalhy

Mus_metra

MedBar

Tek kullanımlık sarf malzemeler araştırıp, geliştirip, tasarlayıp üretmektedir. 30+ yıldır pazara birbirini tamamlayıcı ve yüksek kalitede ürünler sunmaktadır.

Medical&Hygiene Technologies

Diş Hekimliği alanında kullanılan cihaz ve malzemelerin yerli olarak üretme hedefi ile yola çıkan firma. Gerekli yatırımlarla üst segment yenilikçi ürünler üretmeyi hedeflemektedir.

Metra

Ülkemizin ihtiyaç duyduğu, katma değeri yüksek,  kendi alanında teknolojik olarak dünya ile rekabet edebilecek düzeyde ürünleri yerli işgücü ve kaynakların geliştirmektedir.

 

Mus_metsis
Mus_mtbilgi

Metsis

ODTU Ostim Teknokent yerleşkesinde faaliyet gösteren, 20 den fazla ülkeye ihracat yapan, Türkiye’nin tek eksternal defibrilator (elektro şok) cihazı üreticisidir

Miops

Nero Trigger’dan bu yana edindikleri tecrübe ile hızlı gerçekleşen olayları fotoğraflamak için kullanılan kamera tetikleyicileri üretmektedirler.

MT Teknoloji

Mali onaylı dijital platform oluşturmak için kurulmuştur. Elektronik donanım ve yazılımının yanı sıra yazarkasa ve yeni nesil mali cihazlar ürün gamı kapsamındadır.

 

Mus_okuman
Mus_optimal - Kopya
Mus_profelis

Okuman

Evde bakım sektöründe Türkiye’nin önde gelen şirketleri arasındadır. Ürün grupları arasında uyku teşhis ve tedavi cihazları, yaşam destek üniteleri, maskeler, konsantratörler  bulunuyor.

Optimal Grup

Medikal ve bilişim alanında dünyadaki en son innovativ çözümleri hayata geçirme amacıyla kurulmuş bir şirkettir. Sağlık sektörüne yönelik kimlik doğrulama cihazları üretmektedirler.

Profelis

Linux/Unix sistem yönetimi, bilişim güvenliği, bilişim hukuku ve Java konularında yazılım geliştirme ve bilişim sistemlerinin entegrasyonu hizmeti vermektedir.

 

Mus_ron
Mus_safak
Mus_vimpo

R.O.N. Republic of Narcist

Yenilikçi tasarımlarımlarla dikkat çekmeyi hedefleyen bir mobilya markası olan R.O.N.,  trendlere bağımlı olmaktansa, özgür tasarım düşüncesi ile kendi yolunu çizmektedir.

Şafak Makina

1950’li yıllardan beri faliyet gösteren Şafak Makina; Ülkemizin önde gelen yerli ve yabancı bir çok firmasının, iş makinası konusunda çözüm ortağı olmuştur.

Vimpo

Vimpo; Asfalt Distribütörü, Relay Tank, Çatlak Dolgu Makinası, Kendi Yürür Mıcır Serici, Omega Çakma Makinesi gibi ürünlerin imalatı; tamir ve bakımını yapmaktadır.

 

Mus_yönnet
Mus_ortem
Mus_bıcakcılar

Yönnet

Dokunmatik Panel, KNX Ürünleri ve Rezidans Yazılım çözümlerinin birlikteliğiyle, otellerde sunulan tüm hizmetleri anlık erişim imkanı sağlanmayan ürünlerde birleştirmektedir.

Ortem Elektronik

Ortem Elektronik A.Ş. Mayıs 1998 de TÜBİTAK-MAM Teknoparkında kurulmuştur. Ar-Ge, proje, danışmanlık, prototip üretim, seri üretim ve servis konularında hizmetler vermektedir.

Bıçakcılar

Türkiye’nin önde gelen tıbbi cihaz ve tek kullanımlık tıbbi ürünler imalatçısı ve dağıtıcısı olan BIÇAKCILAR, 1959 yılından bu yana sağlık sektörüne hizmet vermektedir.

Mus_motopods
Mus_fnss

Motopods

Özgün ve yenilikçi oyuncak markası. Oyuncak grubu altında TerraPods, AquaPods ve AeroPods modellerini tasarlayıp üreten; eğitici ve tarz sahibi oyuncakların yaratıcısıdır.

FNSS

FNSS, kara muharebe sistem çözümlerinde Türk Silahlı Kuvvetleri’nin bir numaralı tedarikçisi ve dünyanın tercih edilen yerel tedarikçisidir.

OTM

OTM, Türkiye’de benzersiz bir model ile kurgulanmıştır. Bünyesinde bulunan mühendislik ve endüstriyel tasarım firmalarıyla hizmeti vermektedir.

Mus_motopods
Mus_fnss

Bextom

Bextom Solutions, hi-end defibrilatörlerin imalatı, tıbbi cihazların gruplandırılması, ithalatı ve ihracatı için çalışan bir şirkettir.

Porsche

Bir marka olarak, bir firma olarak ve bir otomobil üreticisi olarak. 65 yıldan uzun süredir, tasarımları ile ilham vermiştir.

Minova

Minova Teknoloji, telemetri ve temassız kartlı sistemler alanlarında gelişmiş ürünlere, üretim kapasitesine ve başarı öykülerine sahiptir.

Mus_motopods
Mus_fnss

Asmaksan

Asansör ve regülatör üreten firma, 40 yıllık geçmişiyle alanında bir çok tecrübeye ve farklı ürün gamına sahiptir.

Interra

Interra markası olarak, akıllı bina ve otomasyon sistemleri üretirken aynı zamanda AR-GE hizmeti de vermekteyiz.

Aselsan

Elektronik teknolojileri ve sistem entegrasyonu alanında; TSK başta olmak üzere, yurt içi ve dışı müşterilerine katma değeri yüksek, yenilikçi ve güvenilir ürünler sunmaktadır.

Back to Top