+90 312 428 7412 - info@futerodesign.com

musteriler

Biz kimiz?

Sınırsız emek, yüz binlerce fikir, binlerce saatlik tecrübe, yüzlerce tasarım, onlarca patentli üretilmiş ürün, yeteri kadar tasarım ödülü… FUTERODESIGN’ın temellerinde yatmaktadır. 2010 yılında Ankara ‘da kurulan firma iki sene sonra çeşitli işbirlikleri ile büyümüştür. İki yerel ve bir Çin ofisiyle her kesimden ve şehirden müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap vermekteyiz.

 

Hizmetlerimiz nelerdir?

Asıl amacı itibariyle endüstriyel tasarım mühendisliği firması olan FUTERODESIGN, ölçek gözetmeksizin firmalara ürün tasarımı hizmeti vermektedir. Estetikle işlevselliği en uygun noktada buluşturmak, üretilebilirlikle maliyeti aynı çizgide değerlendirmek tasarım anlayışımızın temellerini oluşturmaktadır. Uzmanlığımız itibariyle elektronik, medikal, mekanik ve endüstriyel ürünlerin fonksiyonellik, ergonomi ve estetik anlamda yeniden veya sıfırdan tasarlanması temel hizmetimizdir. Bunlarla beraber Türkiye gibi gelişmekte olan ülkelerde yabancı menşeli rakip ürünlerin patentlerini kırabilecek yenilikçi tasarımları geliştirmek bizim odak noktamızdır.

 

Nasıl bir süreç izliyoruz?

Tasarım sürecimiz sonuca yöneliktir. Konsept geliştirme, ürün tasarım-mühendisliği, prototiplime ve seri imalat basamaklarının her birini eksiksiz olarak gerçekleştirebilen ve müşteri için en nihayetinde pazara hazır son ürünü masaya koymak tek hedefimizdir. Çekirdek ekip ve tecrübe olarak sabit kalmak koşuluyla her bir proje için alt ekiplerimizi genişletme ve daraltma esnekliğine sahip olmamız her projeyi gerektirdiği hızda ve uygun maliyetlere bitirme imkânı sağlamaktadır.

 

 

Back to Top